Školenie pre majiteľov s.r.o.

Školenie pre majiteľov s.r.o.

Školenie je určené pre majiteľov a konateľov spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorí sa rozhodli podnikať formou s.r.o. pretože poznajú výhody podnikania oproti živnosti. Kurz je zameraný prevažne na praktické znalosti a prácu s reálnymi podkladmi. Cieľom nášho školenia nie je vás naučiť množstvo teórie, ktoré zabudnete, ale reálne vás pripraviť pre potreby podnikania ako majiteľ s.r.o.. Ušetríte tak množstvo času študovaním zákonov a hľadaním informácií, ktoré vás stoja množstvo úsilia.

Cieľom kurzu je, aby náš klient dokázal po absolvovaní samostatne a bez problémov založiť spoločnosť s.r.o. a viesť firmu ako majiteľ v spleti slovenskej legislatívy. Získa znalosti o výhodách podnikania formou s.r.o. a naučí sa aké povinnosti musí splniť voči daňovému úradu a poisťovniam. Poskytneme vám dôležité informácie ako znižovať odvodové zaťaženie vo firme. Naučíte sa viesť podvojné účtovníctvo vo svojej firme a čítať účtovné výkazy. Na praktických príkladoch sa naučíte ako má vyzerať účtovná agenda. Taktiež sa naučíte vystavovať daňové doklady a vedieť analyzovať náklady vo firme.

 

Obsah kurzu:

  1. Dôležité aspekty a výhody s.r.o.
  2. Ako si založiť s.r.o.
  3. Povinnosti majiteľov s.r.o. voči daňovému úradu a poisťovniam
  4. Daň z príjmov pre právnické osoby a Daň z pridanej hodnoty
  5. Ako si ušetriť na odvodoch pre majiteľov s.r.o.
  6. Vedenie podvojného účtovníctva v programe POHODA
  7. Praktické príklady účtovania a triedenia daňových dokladov
  8. Analýza nákladov v podnikaní
  9. Otázky a odpovede

 

Počas kurzu kladieme veľký dôraz na individuálny prístup a praktické príklady. Účastníci kurzu dostanú študijné materiály, tlačivá a vzorovú účtovnú agendu podvojného účtovníctva.

Rozsah kurzu: podľa dohody

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate osvedčenie.

 

Cenník

Školenie pre podnikateľa s.r.o. – 1 osoba individuálna